Inspired.lv - Baltijā lielākā mārketinga ekosistēma


Mārketinga aģentūrai līdz šim bija pavisam vienkārša mājas lapa – vizītkarte. Laika gaitā radās nepieciešamība pēc pilnvērtīgas virtuālās telpas, kur parādīt padarīto un paziņot par aktualitātēm.

Projekta ietvaros tika izstrādāts mājas lapas dizains, un, balstoties uz tā – izstrādāta mājas lapa.

Apskatīt


Triplex - Auto stiklu maiņas servisa mājas lapa


Triplex jau ilgu laiku uzturēja savu mājas lapu, bet tās vizuālais tēls bija novecojis, turklāt funkcionalitāte bija jāpaplašina. Tika izstrādāta uzlabojumu stratēģija – dizaina uzlabojumi un papildus mājas lapas funkcijas.

Jau šobrīd Triplex klienti veiksmīgi var pieteikt vizīti pie meistara tiešaistē, izvēloties sev vēlamu vietu un laiku.

Apskatīt


Sātys grila sezona


Tuvojoties grila sezonai, uzņēmums SIA Sātys laicīgi parūpējās par grafiskajiem materiāliem. Izstrādātas brošūras “Kā gatavot uz grila”, vobleru un dažādu uzlīmju maketi, kuri bija sagatavoti drukai, kā arī tika veikti uzlabojumi esošajā logotipā.

Sātys


Absolut ® Bāra komandu konkursa pieteikuma mājas lapa


Bāra darbiniekiem piemīt komandas gars, ko, komandām piedaloties dažādās spēlēs un stafetēs, piedāvā apliecināt Absolut. Šim nolūkam tika izveidota mājas lapa, kurā var reģistrēt komandu dalībai.
Mājas lapa tika izveidota uz Absolut akcijas perioda laiku.


TaxFree nodokļu atgriešanas platforma


Projekta ietvaros tika izstrādāts mājas lapas, klientu apkalpošanas portāla un kredītkaršu dizains.

Apskatīt


Toyota CH-R reklāmas mājas lapa


2018. gadā tika prezentēts jaunais Toyota CH-R, kas nonāca līdz Latvijai. Projekta ietvaros tika izstrādāts mājas lapas dizains.

Mājas lapa tika izveidota uz Toyota akcijas perioda laiku.


Postfolkloras grupas "Rikši" albuma vizuālais dizains


Grupa Rikši, kas nāk no Rēzeknes ir laidusi klajā savu otro albumu. Esam izveidojuši dizainu šim skanīgajam albumam – albuma vākam, diskam, grāmatiņai, kā arī vizītkartēm, kas ir konsekventā stilā ieturētas.


Mācību centrs “AUSTRUMVIDZEME”


Mūsdienīgs un konkurētspējīgs mācību centrs, kurā tiktu atbalstīta katra izglītojamā brīvas, atbildīgas personības veidošanās ar dzīves virzības izjūtu un vērtību izpratni, veicinot izglītojamā gatavību izglītības turpināšanai.

Pienāca laiks, kad mācību centram radās nepieciešamība pēc personīgās telpas tīmeklī. Mācību centra “Austrumvidzeme” administrācija šajā vietnē izvieto informāciju priekš esošajiem, kā arī topošajiem kursantiem – mācību programmas, aktualitātes u.c.

Apskatīt


Online personības testi


Projekta ietvaros tika izveidota mājas lapa ar iespēju izpildīt Eneogrammas un temperementa testus online. Tāpat iespējams izlasīt informāciju par testu un kāda ir tā loma.

“Atrast savu īsto Es, kurš ir noslēpts az daudzajiem aizliegumiem un ierobežojumiem, pastumts malā ar šim brīdim šķietami tik svarīgajām vajadzībām. Nonākt harmonijā ar sevi.”

Apskatīt